شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۴۴ بار خوانده شده

سردار نقدي در اجتماع ده ها هزار نفري ۱۳ آبان:اگر محققي رژيمي جنايت كار تر از آمريكا را معرفي كند ۱۰ كيلوگرم طلا جايزه مي گيرد

نسخه مناسب چاپ

تسخير جاسوس خانه آمريكا عاقلانه ترين كار دانشجويان بود كه تمام ملت ها تا ابد مديون فاتحان لانه جاسوسي هستند.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد (ع) به نقل از پایگاه اينترنتي بسيج، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين در اجتماع ده ها هزار نفر از دانش آموزان و دانشجويان و ديگر اقشار مردمي كه به مناسبت يوم الله ۱۳ آبان - روز مبارزه با استكبار جهاني - در مقابل لانه سابق جاسوسي آمريكا در تهران برگزار شد، با تيريك عيد سعيد غدير خم گفت: براي سعادت و خوشبختي بشريت و خير دنيا و آخرت آموزه هاي عيد سعيد غدير كافيست تا جهل ريشه كن شود.

سردار نقدي با اشاره به پيام غدير كه عقلانيت بشريت است تصريح كرد: اگر پيام غدير درك مي شد امروز از كشتار ها و جنايت ها خيري نبود و ملت ايران اين پيام را به خوبي دريافت كرده و موفقيت ها و پيشرفت هاي خود را مديون پياده نمودن تنها بخشي از پيام غدير در جامعه مي باشد.

ايشان با گرامي داشت ياد و خاطره شهداي فاتح لانه جاسوسي و دانش آموزان شهيد عنوان نمود: هرچه از عزت و عظمت و اقتدار جمهوري اسلامي داريم مديون مجاهدت شهيداني هستيم كه تمام هستي خود را فداي اسلام و انقلاب نمودند.

وي با اشاره به تبعيد امام خميني (ره) در سال ۱۳۴۳ بيان كرد: اعتراض به كاپيتولاسيون و تقديم شهدايي در سال ۱۳۴۳، از رخدادهايي است كه بايستي در تاريخ ثبت شود، اگر چه عدم يكپارچگي ملت در آن دوران نتوانست اجانب را شكست دهد و نتيجه حكومت منحوس پهلوي چيزي جز فقر و بيكاري و بيسوادي و ذلت مردم ايران نبود.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين به حوادث ۱۳ آبان ۵۷ و شهادت دانش آموزان و ۱۳ آبان ۵۸ و تسخير لانه جاسوسي آمريكا اشاره كرد و گفت: در اين حوادث شاهد يكپارچگي ملت و به صحنه آمدن توده هاي مردم بوديم كه نتيجه آن نيز پيروزي و عظمت ايران اسلامي در تمام عرصه ها گرديد.

ايشان در پاسخ به تخطئه عده اي كم خرد و كوته انديش كه تسخير لانه جاسوسي آمريكا را غلط مي دانستند تصريح كرد: اگر به اتفاقات ۳۳ سال گذشته نگاه كنيم مشاهده خواهيم كرد كه منحني اقتدار آمريكا در تمام مولفه هاي قدرت رو به افول بوده و ايران اسلامي در اين منحني سير صعودي خود را با اقتدار روزافزون طي مي كند.

وي تاريخ پليدي هاي استكبار در اين سفارت جاسوسي را يادآور شده و ادامه داد: اين سفارتخانه مركز طراحي براي كشتار ملت بي گناه كشورمان بوده است تا جايي كه حتي پس از فرار شاه، ژنرال هايزر آمريكايي در همين مكان مستقر شده و با فرماندهي نيروهاي مسلح، مردم عزيزمان را به خاك و خون كشيد.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج اين سفارتخانه را مركز توطئه و كودتا عليه ملت دانسته و خاطرنشان كرد: هيچ كشوري اجازه فعاليت به مركز توطئه و جاسوسي در كشورش را نمي دهد، بنابراين تسخير جاسوسخانه آمريكا عاقلانه ترين كار دانشجويان بود كه تمام ملت ها تا ابد مديون فاتحان لانه جاسوسي هستند.

ايشان آمريكا را منشا تمام بدبختي هاي ملت ها دانسته و افزود: در حالي كه بسياري از غارتگران تنها در گوشه اي به چپاولگري مشغولند، رژيم جنايتكار آمريكا تنها رژيمي است كه دست پليدش به خون مردم بي گناه پنج قاره دنيا آلوده است.

وي براي آمريكا در جنايتكاري نظيري ندانسته و گفت: هر مورخ و محققي كه بتواند در ۱۰ سال آينده ثابت كند رژيمي جنايتكارتر از رژيم آمريكا وجود دارد، ما ۱۰ كيلوگرم طلا به او جايزه خواهيم داد.

سردار نقدي خطاب به رسانه ها بيان كرد: اسناد لانه جاسوسي را بازخواني و منتشر كنيد و با بررسي كاركرد سفارتخانه هاي آمريكا در ساير كشورها چپاولگري اين رژيم جنايتكار را به اطلاع افكار عمومي جهان برسانيد.

ايشان به درخواست هاي مكرر آمريكا براي ارتباط با ايران اسلامي اشاره كرده و افزود: آمريكايي ها دائما توسط خود و يا اياديشان به دنبال ارتباط با ايران هستند كه با نوشتن مقالاتي توسط برخي كج انديشان كه نظير آن معاون رئيس جمهور كه سالهاست با جيره خواري سرويس هاي جاسوسي لندن نشين شده است، برقراري اين ارتباط را پيگيري مي كنند.

ايشان به ادعاي واهي اين گونه افراد كه حاصل ارتباط با آمريكا را رفاه مردم مي دانند پاسخ داد: تاريخ را به ياد بياوريد كه چگونه آمريكا دولت هاي طرفدار خود را مانند دولت مصدق و دولت موقت و نهضت آزادي را با انواع توطئه ها و دسيسه ها به فروپاشي كشاند و با وضعيت اسفباري دولت هاي طرفدار خود را تضعيف نمود.

وي بهتر شدن وضع مردم را پس از ارتباط با آمريكا توهين محض دانسته و خاطر نشان كرد: موضوع اينجاست كه آمريكا خود بزرگترين تهديد است و چگونه مي شود كه در برقراري با تهديد وضعمان بهتر شود.

وي در ادامه تصريح كرد: كشورهايي را كه با آمريكا ارتباط دارند مانند عراق پاكستان وافغانستان و... برويد بررسي كنيد، به عنوان مثال با نيمي از جمعيت و مساحت كشورمان و در عين حال ۲۵ درصد صادرات بيشتر نفت با چه وضع اسفباري حتي در پايتخت خود مواجه هستند.

ايشان به شكست هاي خود آمريكا و مشكلات دروني اين كشور اشاره كرده و ادامه داد: ۱۶ هزار ميليارد دلار بدهي و ۱۱۰۰ ميليارد دلار كسري بودجه و فقر و بيچارگي ميليون ها نفر در آمريكا تنها گوشه اي از مشكلات اين كشور مي باشد.

وي تاريخ كشورهاي سازشگر با آمريكا را يادآورر شده و عنوان نمود: تمامي كشورهاي سازشگر بعد از سازش با آمريكا وضع اسفباري پيدا كردند، حال آنكه مردم ايران اسلامي عزت و عظمت خود را نتيجه رويارويي با آمريكا مي دانند.

وي در پاسخ به عده اي قليل كه دم از سازش با آمريكا مي زنند تصريح كرد: آن روز كه آمريكا در اوج قدرت و اقتدار و تمام مولفه هاي اقتصادي سياسي و نظامي بود و با حركت يك ناوش قدرت ها را جابجا كرده و يا با تلفن سفيرش، دولت ها را تغيير مي داد؛ ملت ما به پشتوانه ولايت مقابلش ايستاد و پيروز شد.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج آمريكا را كشوري معدوم و شكست خورده دانسته و افزود: آمريكا امروز منفورترين كشور دنيا در منطقه است و ديگر قدرتي ندارد كه حتي بتواند مردمان خودش را اداره كند و همه بايد مطمئن باشد كه ملت ايران با آمريكاي ذليل سازش نخواهد كرد.

ايشان در ادامه به تلاش آمريكا در ايجاد توطئه هاي گوناگون اشاره كرده و گفت: حتي رئيس جمهور آمريكا نتوانست مانع حضور يك كشور از ۱۲۰ كشور عضو جنيش عدم تعهد در كشورمان شود و اين موفقيت نشان عظمت ملت ايران و ذلت اسكبار جهاني مي باشد.

وي حرف از سازش را خون دل دادن به خانواده معظم شهدا دانسته وعنوان نمود: حرف ملت ايران همان فرموده امام راحل مي باشد كه فرمودند "ما تا آخر ايستاده ايم و با آمريكا رابطه ايجاد نخواهيم كرد، مگر اينكه آدم شود و از ظلم كردن دست بردارد".

سردار نقدي به مصاديق ظلم هاي آمريكا در جهان اشاره كرده و ادامه داد: اگر آمريكا مي خواهد رابطه برقرار كند بايد تمام پايگاه هاي نظامي اش را در سراسر كشورها كه براي چپاول و غارت ملت ها برپا كرده كه بالغ بر ۸۶ پايگاه مي باشد سريعا جمع كند.

ايشان در ادامه خاطر نشان كرد: اگر آمريكا مي خواهد رابطه برقرار كند بايد تمام ناوگان هايش را از سراسر جهان جمع كرده و باعذرخواهي از ملت ها ثابت كند كه قصد هيچ گونه اخلال و يا دخلالتي در هيچ يك از كشورها ندارد.

وي به يكي ديگر از شروط آدم شدن آمريكا اشاره كرده و افزود: اگر آمريكا مي خواهد ارتباط برقرار كند بايد رسما بگويد كه از رژيم غاصب صهيونيستي حمايت نمي كند و مردم فلسطين را براي ايجاد حكومتي مردمي و آزاد به خودشان واگذار مي كند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: اگر آمريكا مي خواهد رابطه برقرار كند بايد تمام شكنجه گاه ها و زندان هايش در اروپا و آسيا همچون گوانتانامو و ديگر زندان هاي مخوف خود را تعطيل نمايد.

ايشان شرط برقراري دموكراسي را نيز در آمريكا يادآور شده و تصريح كرد: محدوديت مردم براي راي دادن به ۲ نفر از دو حزب صهيونيستي آمريكا و عدم مشاركت بسياري از استان هاي اين كشور يقينا دموكراسي نخواهد بود و آمريكا تنها با رعايت اين شروط مي تواند با ملت فهيم و بصير ايران رابطه برقرار كند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين تشديد تحريم ها را براي قرار دادن ملت ايران در دو راهي انتخاب رابطه با آمريكا يا عدم رابطه، برنامه اي شكست خورده اعلام نموده و افزود: ملت ايران همواره در پيروزي انقلاب، دفاع مقدس و ساير بحران ها و توطئه ها نشان داده اند كه با تاسي از اباعبدالله الحسين عليه السلام هيچگاه تسليم نخواهند شد و همواره شعارشان اين است "هيهات منه الذله".

ايشان اقتصاد مقاومتي را كه امام خامنه اي فرموده اند مسيري راهگشا براي عبور از تحريم ها دانسته و خطاب به استكبار جهاني گفت: آنها خواهند ديد كه ايران چگونه از اين تحريم ها سربلند و موفق بيرون آمده و بزودي شكست خودشان را در تحريم هاي اقتصدي شاهد خواهند بود.

وي در پايان به راهپيمايي با شكوه مردم كشورمان پس از نمازجمعه امروز اشاره كرده و خاطر نشان كرد: آمريكا بداند كه ايران اسلامي كشوري است كه بايد در مقابل آن زانو زده و تسليم آن گردد.