شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

سرهنگ مکی ابادی: تفکر سپاه و بسیجی ، تفکر عاشورایی و علوی است

نسخه مناسب چاپ

معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع) در همایش  فرماندهان پایگاه ها و هیئت امنا ء شهرستان بندرعباس گفت: تفکر سپاه و بسیجی ، تفکر عاشورایی و علوی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد (ع) ابراهیم مکی آبادی افزود: این تفکر بسیجی بود و عاشورایی بود که انقلاب اسلامی، در جنگ های متعدد سربلند بیرون آمده است.

این مسئول با بیان اینکه بسیج سازمانی مردم نهاد که هدف اصلی آن خدمت رسانی است ، افزود : تفکر بسیجی ، هدف آن ایثارگری ، شهادت طلبی،خدمتگزاریست .

ابراهیم مکی آبادی خطاب به دشمنان انقلاب گفت : شما درمقابل در این تفکر زانو خواهید زد و روزی خواهد رسید که این فرماندهی رهبری را در دست خواهد گرفت.

وی ادامه داد : کشورهای عربی و غرب بدنبال تشکیل این نهادمردمی هستند امااین را نمی دانند که محور این نهاد در انقلاب اسلامی خود فردی بسیجی است و  با این  تفکر رهبری میکند.

مکی آبادی اضافه کرد: محور آن تکیه گاه بزرگی است که با این محوریت است که ما درزیر سایه آن با آسایش زندگی کنیم.

معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان گفت : بعد از دوران دفاع تمام هجمه های تبلیغاتی برروی جمهوری اسلامی افزایش یافت و با همه هجمه های تبلیغاتی می خواهند این تفکر را در بین مردم رواج دهند که مردم استقلال و آزادی ندارند .

ابراهیم مکی آبادی اضافه کرد : از اهداف دیگری که امروزه دشمن در جنگ تبلیغاتی به دنبال آن است این است که نتیجه تحریم ها را به دروغ، بزرگ جلوه دهد در حالی که این تحریم ها تاثیر ناچیزی در اقتصاد کشور ما دارد .

وی نتیجه تحریم ها ا به نفع کشور و به ضرر دشمن دانست و خاطرنشان کرد : هر چه تحریم ها بیشتر باشد استقلال ما بیشتر خواهد بود.

مکی آبادی با بیان این مطلب که دشمن با جنگ نرم پیش امده شما هستید خطاب به فرماندهان گفت: این درخت تنومند انقلاب را زمانی با خون خود و زمانی با تفکر خود آبیاری کنید .

 معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع) ادامه داد : جنگ نرم نیاز به فکر دارد و سعی کنید جنگ نرم را مدیریت کنید مدیریت جنگ نرم به راستی سخت تر از جنگ  سخت است.

ابراهیم مکی آبادی اظهار کرد : همه ما یک زمانی معارفه ویک زمانی تودیع می شویم اگر در زمان تودیع و معارفه خود درخشان شویم قطعا خیر دنیا و آخرت از آن ماست.

انتهای پیام/