شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۴۱۸ بار خوانده شده

طرح شهید رهنمون در ۷ محله شهر بندرعباس و استان هرمزگان ادامه خواهد داشت

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: طرح شهید رهنمون در ۷ محله شهر بندرعباس شامل: نخل پیرمرد، توحید، دامایی، سه راه برق، سنگ کن و کوی ملت و همچنین شهرستانهای سطح استان در حال اجرا است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد (ع) ،اولین نشست سال جاری شورای عالی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان با حضور دکتر غلامعباس مومنی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان، دکتر فاطمه امیری مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان و دیگر اعضاء در سالن کنفرانس بیمارستان خلیج فارس بندرعباس تشکیل شد. رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در این نشست با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای کمک به قشر محروم جامعه و اهداف و سیاستهای بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: در سال گذشته اجرای طرح شهید رهنمون با هدف و رویکرد اجتماعی و خدمات رسانی به مناطق حاشیه نشین، روستاها و کمتر برخوردار در کشور کلید خورد که دستاوردهای خوبی بدنبال داشت و امسال هم این طرح را با انگیزه و قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد.

 

دکتر غلامعباس مومنی افزود: در این طرح با برنامه ریزی و تقسیم بندی هایی که انجام دادیم پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در مناطق تعیین شده در سطح استان حضور پیدا کرده و ضمن آموزش هایی نظیر پیشگیری از بیماریهای واگیر و غیر واگیر، مسائل روانشناسی فردی و اجتماعی، آسیب های اجتماعی خدمات رایگان بهداشتی و درمانی نیز ارائه می دهند.

 

به گفته دکتر مومنی، ۱۲۱ نفر در طرح شهید رهنمون از سال گذشته در ۷ محله شهر بندرعباس شامل: نخل پیرمرد، توحید، دامایی، سه راه برق، سنگ کن و کوی ملت و همچنین شهرستانهای سطح استان در قالب ۲۲ تیم در حال بررسی مناطق، خدمت رسانی و فعالیت هستند. دکتر فاطمه امیری مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان هم در این نشست ضمن قدردانی از تلاش و عملکرد سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: وجود بسیج جامعه پزشکی در کشور مانند بالی برای مسئولین و متولیان بهداشت و سلامت جامعه است که استفاده از تجارب و ظرفیتهای بالقوه این سازمان قطعا میتواند نتایج خوبی را در زمینه رشد سواد و فرهنگ سلامت در کشور، جلوگیری از آسیب های اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب تری در مناطق روستایی و دورافتاده را بهمراه داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: وجود روحیه بسیجی، اخلاص گری و عشق خدمت به همنوعان خود در پرسنل، پزشکان و کادر درمانی عضو سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه پاسداران است که این مردان و زنان غیور و از خود گذشته چه در جبهه های حق علیه باطل و چه امروز در سنگر پاسداری و پشتیبانی از آرمانها و ارزشهای انقلاب اسلامی ایران همچنان پیروز میدان هستند که این ستودنی است.

 

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان در پایان گفت: مدیریت درمان سازمان همواره برای کمک و ارائه خدمت به مردم در کنار بسیج جامعه پزشکی بوده و خواهد بود و امیدوارم دیگر ارگان و سازمانها برای رسیدن به اهداف پسندیده بسیج جامعه پزشکی همیشه همگام باشند. گفتنی است در این نشست عملکرد سال ۹۶ سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان و نحوه اجرای طرح شهید رهنمون توسط رئیس این سازمان و اعضای شورای عالی مورد بررسی قرار گرفت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.