شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۳۱۴ بار خوانده شده
توسط پزشک بسیجی سپاه هرمزگان محقق شد:

نجات بیمار تصادفی از مرگ حتمی

فردی که توسط خودرویی در حوالی محله نخل ناخدا زیر گرفته شده بود، با سطح هوشیاری ۴ به بیمارستان صاحب الزمان (عج) بندرعباس منتقل و با عمل جراحی از مرگ حتمی نجات یافت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام  سجاد(ع)،متخصص جراح مغز و اعصا بیمارستان خلیج فارس بندرعباس در این رابطه گفت: متاسفانه چند هفته پیش، شب اطلاع دادند فردی در حدود ۲۲ ساله، بدون هویت بر اثر تصادف و با خونریزی شدید و سطح هوشیاری ۴ به بیمارستان صاحب الزمان (عج) منتقل شده است.

 

 

دکتر منصورنامدار پوردل افزود: پس از بررسی وضعیت بیمار و ریسک بزرگی که برای جراحی سر وجود داشت با توکل به خداوند عمل جراحی را سریعا شروع کردیم که خوشبختانه با موفقیت انجام شد.

 

عضو سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان با اشاره به روند رو بهبود نسبی بیمار گفت: بیمار در حدود ۴ هفته در بخش ICU بیمارستان تحت نظر بود که با توجه به ضربه شدیدی که به مغز ایشان وارد شده، برای حرکت دادن دستها و پاها نیاز به فیزیوتراپی دارند که چند نوبت انجام شد و فعلا هم فقط از طریق چشم میتواند با دیگران ارتباط برقرار کند. دکتر نامدار در ادامه افزود: با کمک و همکاری رییس بیمارستان خلیج فارس و رییس بیمارستان صاحب الزمان (عج) کلیه هزینه های جراحی، بستری در بخش ICU در مدت ۴ هفته بیمار با حداقل ترین هزینه که میتوان گفت فقط هزینه های دارویی و خدماتی را شامل می شد با هوشیاری ۱۲ از بیمارستان ترخیص شد که همچنان روند درمان بیمار در منزل خانواده ایشان در حال پیگیری و انجام است.

 

دکتر غلامعباس مومنی رئیس بیمارستان خلیج فارس و رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان هم با اشاره به همکاری صمیمانه متخصص جراح مغز و اعصاب بیمارستان خلیج فارس گفت: دکتر نامدار فردی با روحیه بسیجی و خیر و نیکوکار هستند که در ادامه روند درمانی این بیمار کلیه ویزیت ها و تهیه داروها را بصورت رایگان انجام میدهند، امیدواریم با این روحیه با نشاط و بسیجی، همواره در سایه لطف خداوند پیروز و موفق و خدمتگذار مردم باشند.

 

دکتر مومنی اذعان کرد: بیمار در حدود ۶۰ جلسه به فیزوتراپی احتیاج دارند که با توجه به وضعیت اقتصادی خانواده، سختی و دوری مسیر به بیمارستان با علی الهیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) استان که سالهاست با این سازمان همکاری دارند مکاتبه کردیم که انشاا... بتوانیم با همکاری این کمیته مراحل فیزیو تراپی را تا بهبودی کامل این جوان عزیز ادامه دهیم.

 

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان با اشاره به شناسایی خانواده و محل زندگی آنها تصریح کرد: چند روز پیش با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، پزشک معالج و فردی خیر برای بررسی و ادامه روند درمان بیمار به منزل ایشان مراجعه کردیم و با همکاری خیر محترم بزودی فیزیوتراپی این بیمار شروع خواهد شد. گفتنی است فردی که آقای " الف. قریشی " را با خودرو زیر گرفته بوده است، بلافاصله از محل تصادف متواری می شود و بعلت ترومایی که به سر این جوان ۲۲ ساله وارد شده، در حال حاضر فقط می تواند مایعات مصرف کند و خوردن غذا برای ایشان امکان پذیر نیست. دکتر مومنی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از الهیاری مدیر بسیجی کمیته امداد امام خمینی (ره)، دکتر جعفری رییس بهداری نیروی دریایی سپاه استان ، دکتر پایدار رییس بیمارستان صاحب الزمان (عج) و همچنین دکتر نامدار جراح متخصص مغز و اعصاب بیمارستان خلیج فارس و پزشک معالج این بیمار گفت: امیدوارم تمام پزشکان و خیرین که به هر نوعی میتوانند به مردم محروم جامعه خدمتی کنند دریغ نکرده، همیار ما باشند تا بیماران بجز درد بیماری مشکل دیگه ای نداشته باشد و طبق فرمایش حضرت امام خمینی (ره)، در کنار یکدیگر، اینگونه اعمال خداپسندانه که آرمان و نماد بسیج و سپاه است را ادامه دهیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.