شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۶۳ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه میناب:

قبول مسئولیت در گرو خدمتگزاری به مردم در عمل است نه در شعار

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت:هر کس در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت قبول می‌کند باید خدمتگزار مردم باشد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)؛طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب در جمع اهالی بندرکرگان افزود: مسئول باید درد مردم و مشکلات معیشتی مردم را درد خود بداند و خود را برای تامین معیشت و رفع مشکلات اقتصادی مردم موظف بداند.

 

وی موضوع بار ملوانی بعنون یکی از دغدغه های جدی و مطالبه اقشار ملوان و دریانوردان این منطقه دانست و افزود: مسئولین زمینه فعالیت سالم و قانونمد تجارت دریایی در بندرکرگان را فراهم کنند تا مردم از قوانین و ضوابط تجارت دریایی آگاه شوند.

 

وی ادامه داد: بندرکرگان دارای مرز دریایی است، در این بندر زمینه فعالیت دامداری و کشاورزی وجود ندارد،  لذا مسئولین باید در کنار مردم زمینه تجارت قانونمند و ضابطه مند، روان و همه فهم برای آنها را فراهم سازند.

 

وی ادامه داد: ورود و خروج کالا از مرزهای دریایی بصورت ضابطه مند باشد تا مردم و ملوانان بدانند که چه کالایی وارد کنند که دچار مشکل نشود و زمینه  برای کسب و کار و اشتغال بدون دغدغه برای جوانان تبیین و برنامه ریزی شود.

 

وی گفت: این مسئله بعنوان یک مطالبه جدی مردم این منطقه در حال پیگیری است و در طول این چهل سال انقلاب هر جا در کنار مردم و با مردم بودیم در حوزه های مختلف نتیجه گرفته ایم.

 

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت:هر کس در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت قبول می‌کند باید خدمتگزار مردم باشد .

 

سرگرد طالب احمدی با بیان اینکه امروز دشمن با ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی به دنبال برهم زدن وحدت بین مسلمانان است تاکید کرد:دشمنان می خواهند با گزین کردن افراد تحت عناوین مختلف مردم را به جان یکدیگر بیاندازند و این وحدت و اتحاد بین آنها را برهم بزنند.

 

فرمانده سپاه میناب تصریح کرد: جای تعجب است که دشمنان ما که از شهروندان خود در مقبال دریافت برنامه های صوتی و تصویری پول دریافت می کنندخدمات رایگان ارائه می دهند به دو گروه به ظاهر اسلامی یک گروه به ظاهر شیعه در انگلیس مستقر می کند و یک گروه به ظاهر سنی را در آمریکا قرار می دهد ماهواره در اختیارش می گذارند پول برایش می دهند و از آنها پشتیبانی می کنند تا به اهداف خودشان  که انتقام از اسلام و مسلمانان است برسند.

 

وی با بیان اینکه مردم خود تامین کننده امینت هستند افزود: امروز یک بسجی سنی در کنار بسیجی شیعه در پاسداری از مرزهای جغرافیایی ایران برای برقراری و تامین امنیت و حفاظت از کیان ایران اسلامی تلاش می کنند.

 

وی گفت: تدام انقلاب در گرو وحدت و تامین امینت است، وحدت تمام مذاهب و اقشار در پاسداری از انقلاب اسلامی حول محور اسلام و ولایت فقیه است.

 

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.