شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۷۲ بار خوانده شده
مسؤول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

انقلاب اسلامی دشمنان را نا امید و دنیای استکبار را به چالش کشیده است

مسؤول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین تفکر و اندیشه، دنیای استکبار را به چالش کشیده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)؛ به تلاش دشمنان در القاء ناکارآمدی نظام مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: امروزه رسانه به عنوان بزرگترین ابزار در دست دنیای استکبار برای پیاده کردن اهداف شوم خود قرار گرفته است.

 

وی افزود: دشمن در تقابل با انقلاب اسلامی در جنگ سخت و نیمه سخت شکست خورد، عامل اصلی جنگ‌نرم که از آن به عنوان جنگ روانی نیز یاد می‌شود، رسانه‌ها اعم از نوشتاری، شنیداری و گفتاری هستند.

مسؤول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه در راستای تحقق اهداف دشمن حرکت می‌کنند و دشمن نیز به خیال خام خود، اهدافی همچون براندازی نظام را دنبال می‌کند و حتی لحظه‌ای صبر و تحمل ندارد که انقلاب اسلامی وجود داشته باشد.

 

رستگار ادامه داد: علی‌رغم سنگ‌اندازی‌های استکبار، انقلاب اسلامی پس از گذشت چهار دهه از عمر بابرکت آن توانسته از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران، آسیای غرب عبور کند و به عنوان بزرگترین تفکر و اندیشه در جهان، دنیای استکبار را به چالش بکشد.

 

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران همچنین توانست راه جدیدی را مقابل انسان‌های آزاده، مستضعف و نخبه جهان قرار دهد.

 

مسؤول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ابراز داشت: دشمن پس از شکست از جمهوری اسلامی ایران در جنگ‌سخت و نیمه‌سخت و ناامیدی از رسیدن به اهداف شوم خود، به جنگ‌نرم روی آورد و در این راستا، نابودی جمهوری اسلامی ایران را به عنوان مهم‌ترین هدف دنبال می‌کند.

 

رستگار اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران در جنگ سخت و نیمه سخت دست بالایی دارد، در این جنگ، کشور ایران نه تنها شکست نخورد بلکه توانست به عنوان بزرگترین قدرت و چالش در مقابل دنیای استکبار به تمام مردم دنیا بقبولاند که استکبار برای مقابله با نظام مقدس، چاره‌ای ندارد جز اینکه با پوشش وارد عمل شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.