شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۸۶ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب:

مردم در حماسه ۹ دی چهره واقعی دشمنان را نشان و توطئه ها را خنثی کردند

حجت الاسلام نعیم اربابی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: مردم در حماسه ۹ دی چهره واقعی دشمنان را نشان و توطئه ها را خنثی کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان حجت الاسلام اربابی در جمع کارکنان نیروی انتظامی شهرستان میناب به مناسبت فرا رسیدن ۹دی و رسوایی فتنه گران داشتن بصیرت را امری ضروری عنوان کرد و گفت:متاسفانه چهره های شناخته شده زیادی در بدنه این نظام که سال های زیادی همراه این نظام و انقلاب بودند در فتنه سال ۸۸ برای مردم نمایان شد و حقیقت وجودی و اهداف شوم آنان برای ملت ما برملا شد.

 

نعیم اربابی با بیان اینکه ملت ما باید تمامی فتنه گران و آشوبگران پشت پرده این نظام را بشناسند گفت:کسانی که ماهیت پلید آنها در رابطه با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشکار شد از اول انقلاب تاکنون هرگز فکر خدمت به این نظام و انقلاب را نداشته و نخواهند داشت و افرادی فرصت طلب و سودجو و همیشه به دنبال منافع خود بوده و هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب هدف از فتنه سال ۸۸ را براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:در فتنه سال ۸۸ تمامی مستکبرین دنیا مستقیم یا غیر مستقیم نقش داشتند و به واسطه عوامل خود فروخته داخلی این اقدامات ناهنجار و پلید را در کشور ما رقم زدند که با عنایت خداوند متعال تمامی اهداف آنان برای ملت بزرگ ما مشخص شد و امروز هیچ جایگاهی در بدنه نظام جمهوری اسلامی ایران ندارند.

 

اربابی فتنه فتنه گران را علیه این نظام و انقلاب دائمی خواند و گفت:از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون نظام ما با فتنه ها و تهدیدات زیادی روبرو بوده است که همگی آنان با شکست دشمنان مواجه شده زیرا دشمنان ما غافل از آنند که در راس این نظام و انقلاب رهبری عالم،مدیر و مدبری وجود دارد که تمامی نقشه های دشمنان را می داند و همیشه با پشتوانه ملت بزرگ ایران تو دهنی سختی به دشمنان می زند.

 

نعیم اربابی با توجه به نیاز غربارلگری چهره های فتنه گر و معاند انقلاب در جامعه گفت:افراد فتنه گر و معاند هرگز در پی خدمت رسانی به مردم نبوده و نیستند و دولتمردان ما باید هیچ جایی برای جولان دادن این افراد معاند در دستگاهها قرار ندهند زیرا این افراد بسیار فرصت طلب و در وقت مناسب ضربه خود را به این نظام و انقلاب خواهند زد.

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.