شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۴۲ بار خوانده شده
امام جمعه هشتبندی:

دفاع از حرم ائمه اطهار(ع) نمونه ای از نتایج نشر فرهنگ دفاع مقدس است

امام جمعه توکهور و هشتبندی گفت: دفاع از حرم ائمه اطهار(ع) نمونه ای از نتایج نشر فرهنگ دفاع مقدس است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)؛محمد بارانی امام جمعه توکهور و شهر هشتبندی در حاشیه بازدید از نمایشگاه استانی دفاع مقدس در میناب در غرفه بسیج رسانه ،اظهار داشت: دفاع مقدس بعنوان یک گنجینه ای تمام نشدنی است لذا باید با کمک پیشکسوتان دفاع مقدس این گنجینه را استخراج و معرفی کنند.

 

امام جمعه توکهور و شهر هشتبندی افزود:رزمندگان، ایثارگران و کسانی که دفاع مقدس را درک کرده اند باید روحیه ایثار و فداکاری را از گنجینه دفاع مقدس به نسل های سوم و چهارم انقلاب انتقال دهند. بارانی با اشاره به نقش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در تبیین ارزش های انقلاب، افزود: هنر دغدغه مندان انقلاب اسلامی باید این باشد که ارزش های انقلاب، آرمان های امام و فرهنگ ناب دفاع مقدس در جامعه معرفی و منتشر شود. بارانی ادامه داد: رشادت، جوانمردی و از خودگذشتگی جوانان در دفاع از حرم اهل بیت(ع) بیانگر انتقال بین نسلی فرهنگ ایثار و شهادت است  به طوری که دفاع از حرم ائمه اطهار(ع) نیز نمونه ای از نتایج نشر فرهنگ دفاع مقدس است.

 

بارانی شهدای مدافع حرم ثمره انتقال بین نسلی فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه دفاع مقدس در جامعه عنوان کرد و افزود: همان گونه که دشمن در اهداف و ماموریت های خود ابزار تهاجم را در عرصه نظامی و فرهنگی و برای ضربه زدن به فرهنگ اسلامی و دینی و مکتب امام عظیم الشان به روز کرده است ماهم باید در مقابل تهاجم ایادی استکبار خود را به روز کنیم.

 

امام جمعه توکهور و هشتبندی افزود:همه ما شاهد هستیم که دشمن عرصه حضور خود را از ویدئو در دهه۶۰ به ماهواره و ماهواره را به اینترنت و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تغییر داد.

 

وی با بیان این کهئاز گنجینه دفاع مقدس برای حفظ گوهر انقلاب نهایت بهره را برد اضافه کرد:تمام تغییرات دشمنان و بدخواهان نظامی در عرصه فرهنگ برای حمله به نسل جوان و دور کردن آن از فرهنگ انقلابی و روحیه دفاع مقدس است.

 

بارانی تاکید کرد: تقویت روحیه دفاع مقدس در جامعه و انتقال ارزش های انقلاب به نسل جوان را عاملی برای واکسینه شدن نسل سوم و چهارم انقلاب و موجب بیمه شدن جوانان در مسیر انقلاب و راهی مطمن برای دستیابی و تحقق تمدن نوین اسلامی و حرکت به سوی ظهور منجی عالم بشریت می شود.

دسته بندی اقشار: 
دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.