شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۴۸ بار خوانده شده
استاندارهرمزگان در نشست با فرماندهان سپاه و بسیج استان:

باید از استعداد و توانمندي سپاه و بسیج در آبادانی و توسعه هرمزگان استفاده شود

استاندارهرمزگان تحقق اقتصاد مقاومتی را از راه های اصلي برون رفت كشور از مشکلات دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی که از منویات مقام معظم رهبری است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد(ع)؛دکتر فریدون همتی در نشست با فرماندهان سپاه و بسیج استان هرمزگان به هفته دفاع مقدس اشاره کرد و بيان داشت: نباید یاد و خاطره ایام دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان و ایثار مردم همیشه در صحنه فراموش شود و باید در این هفته ضمن تجلیل و یادآوری خاطرات رزمندگان، شهیدان و آزادگان از مردم عزیز که همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند تشکرکنیم و شاکر خداوند برای داشتن چنین مردم مومن و همیشه در صحنه باشیم.

 

وی با بيان اینکه دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را در راستای بر طرف سازی مشکلات و مسائل مردم و کشور به کار بسته است، افزود: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای افزایش اقتدار کشور در صحنه های داخلی و خارجی به کار بسته تا ایران اسلامی در جامعه بین المللی بدرخشد و با تدبیر بتوانيم از دشمنان عبور کنیم.

 

استاندار هرمزگان برجام را نمونه موفق عملکرد دولت دانست و عنوان کرد: دولت تدبير و اميد با بهره گيري از هدايت هاي مقام معظم رهبري، در بحث مذاکرات ورود پيدا كرد و نتيجه آن برجام بود و تا قبل از برجام، آمریکا یک اجماع جهانی بر علیه ما ایجاد کرده بود که امروز آن اجماع دیگر وجود ندارد و جهانیان به بدعهدی آمریکا پی برده اند.

 

همتي اضافه کرد: آمریکا با ایجاد تحریم ها بر علیه ما به دنبال فشار اقتصادی بر کشور بود تا ما را به زانو در آورد که با لطف خدا و هوشیاری و ولایتمداری مردم، مسئولان توانستند این مانع بزرگ را با برجام تا حدی برطرف و به جهانیان پیام صلح و دوستی ایران اسلامی را مخابره کنند.

 

وي خاطرنشان کرد: امروز اگر می بینید که ترامپ و تیم جدید سیاسیون آمریکا درحال یاوه گویی های نسنجیده در خصوص برجام هستند نشانگر این است که کشور ما در مسیر درست گام برداشته که موجب عصیانت آنها شده است.

 

استاندار هرمزگان تصريح كرد: امروز در سایه همدلی، همراهی، وحدت و تبعیت از ولایت فقیه، مردم سختی را پشت سر گذاشته و نظام جمهوري اسلامي در منطقه تعیین کننده است و این ها نشانه های اقتدار و عظمت رهبری، ملت و نیروهای نظامی ما هستند و به همین دلیل امروز در موقعیت برتر و ممتاز قرار داریم.

 

همتي با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام و کشور است، افزود: دشمن به دنبال لطمه زدن به کشور از طریق اقتصاد است و باید همان گونه که در حوزه های دیگر به ویژه سیاسی موفق شده ایم، در اقتصاد، تولید و صادرات نیز موفق و از اتکا به اقتصاد نفتی خارج شویم.

 

وی تحقق اقتصاد مقاومتی را از راه های اصلي برون رفت كشور از مشکلات دانست و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی که از منویات مقام معظم رهبری است، باید تحقق یابد و با سرمایه گذاری و تولید علاوه بر افزایش اشتغال، مشکلات اقتصادی کشور را بر طرف ساخت.

 

استاندار هرمزگان با بیان اینکه از همه توانمندی استان هرمزگان برای ارتقا و پیشترفت آن استفاده خواهم کرد، گفت: با ایجاد همدلی و وحدت و به کارگیری از همه توانمندی های استان امیدوارم بتوانیم خدمات مناسبی برای مردم منطقه انجام دهیم و این امر با پرهیز از جدایی، تفرقه و هدررفت منابع و انرژی و با استفاده از توانمندی ها و هماهنگی و وحدت امکان پذیر است.

 

همتي با بیان اینکه باید از استعداد و توانمندي سپاه و به خصوص بسیج سازندگی به عنوان یک الگو در آبادانی و توسعه استان هرمزگان استفاده کرد، افزود: عملکرد بسیج سازندگی انجام كار با سرعت و کیفیت بالا و قیمت پایین است زیرا نگاه بسیجی آرمانی نگاه کردن به موضوعات است و این امر موجب پیشرفت و توسعه می شود.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان نیز در این نشست گفت: مجموعه سپاه امام سجاد(ع) همان گونه که در دولت های قبل با ادارات استان همکاری داشته آماده هرگونه همکاری با استاندارای و مجموعه دولت در استان است و برای بهبود بخشیدن وضعیت زندگی مردم از هیچ کمکی دریغ نمی کند.

 

سردار رضا ترابی اضافه کرد: با تمام قوا آماده همکاری با مجموعه دولت در استان و خدمات رسانی به مردم و ادای دین خود به انقلاب هستیم و در این راه از هیج کاری فرو گذار نیستیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.