شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

سردار نقدي در اجتماع بزرگ هيئت هاي مذهبي قم: امام خامنه اي پرچم دار اباعبدالله است

نسخه مناسب چاپ

 رئيس سازمان بسيج مستضعفان با اشاره به اينكه رهبر معظم انقلاب پرچم دار اباعبدالله الحسين(ع) است گفت: آيا مي خواهيم با توهين كنندگان به پيامبر اعظم(ص) سازش كرده و پرچم دار ابا عبدالله را تنها بگذاريم.

به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج به نقل از فارس، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي در گردهمايي هيئت هاي مذهبي استان قم كه در شبستان امام خميني حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد با اشاره به اينكه با اشاره به نقش هيئت هاي مذهبي در هدايت جامعه اظهار كرد: بايد هيئت هاي مذهبي توجه داشته باشند كه امام حسين(ع) در چه مسيري حركت كرد و با چه هدفي به شهادت رسيد.

وي با اشاره به اينكه هدف نهضت امام حسين(ع) اقامه امر به معروف و نهي از منكر و سيره حضرت محمد(ص) بود تصريح كرد: امروز همه ما بايد نسبت به شناخت راه امام حسين(ع) اهتمام داشته و راه حق و باطل را به درستي بشناسيم.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در ادامه با اشاره به اينكه هيئت هاي مذهبي بايد دوست و دشمن را بشناسند گفت: هيئت مذهبي كه شناخت درستي از شرايط داشته و دوست و دشمن را به درستي بشناسد هيئت اباعبدالله الحسين است و مي تواند مسير را به مردم نشان دهد.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه امروز يزيديان زمان صهيونيست ها و آمريكايي ها هستند يادآور شد: امروز پرچم ابا عبدالله الحسين(ع) در دستان آيت الله خامنه اي است.

نقدي با اشاره به برخي سخنان مبني بر برقراري ارتباط با آمريكا تاكيد كرد: آيا مي خواهيم با توهين كنندگان به پيامبر اعظم(ص) سازش كرده و پرچم دار ابا عبدالله را تنها بگذاريم.

وي با اشاره به ايثارگري هاي رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اظهار كرد: ۲۲۰ هزار شهيد و هزاران جانباز تقديم انقلاب شد و ملت ما براي ايستادگي در مسير حقيقت جان دادند و شرافتمندانه ايستادگي كردند تا فرياد «هيهات منا الذله» را سر دهند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: امروز يزيديان زمان مي خواهند ما را مخير كرده كه يا تسليم آنها شده و يا با تشديد تحريم ها رفاهيات ما را كمتر كنند.

وي خاطرنشان كرد: اگر از لب عطش ناك امام حسين(ع)، قرباني شش ماهه او و از جوانمردي عباس(ع) درس بگيريم يك صدا فرياد مي زنيم تحريمان كنيد، تهديدمان كنيد، لب تشنه جان مي دهيم، ولي سازش نمي كنيم.

انتهاي پيام/