شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۳۰ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور خبر داد؛

۶۵ هزار نفر از اعضاي سلامت کشور عضو بسيج جامعه پزشکي هستند

بيش از ۶۵ هزار نفر از اعضاء سلامت کشور در سازمان بسيج جامعه پزشکي عضو هستند که بالغ بر ۲۵ درصد از جامعه سلامت کشور را در بر مي گيرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور؛دکتر محمد رئيس زاده، رئيس سازمان بسيج جامعه پزشکي کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر در سي و دو مرکز استاني کشور حوزه هاي بسيج جامعه پزشکي کشور فعاليت دارند و در ۳۵۰ مرکز درمان کشور کانونهاي بسيج جامعه پزشکي ايجاد شده اند که وجود اين کانونها باعث ايجاد يک گستره وسيع شده که خدمات بسيار زيادي را تا کنون به انجام رسانده است.

 وي به ارتباط سازمان بسيج جامعه پزشکي با مسئولان حوزه سلامت کشور اشاره کرد و افزود: ارتباط وسيعي را با نخبگان حوزه سلامت کشور برقرار کرديم و در حوزه عدالت در سلامت کارهاي خوبي را براي پيگيري اين موضع انجام داده ايم.

 رئيس زاده با بيان اينکه استفاده از پتانسيل بسيج جامعه پزشکي در طرح واکسيناسيون از افتخارات اين سازمان است تصريح کرد: فعاليتهاي مصداقي سازمان درموضوعات مختلفي همچون امداد و درمان، پژوهش و فعاليتهاي علمي، اعزام تيم هاي پزشکي برون مرزي در قالب بيمارستانهاي صحرايي و اعزام تيم هاي تک تخصصي و ايجاد بيمارستانهاي صحرايي در مناطق مختلف کشور بوده است که در سال گذشته ۵۰ تيم تک تخصصي به مناطق محروم در سراسر کشور اعزام شدند.

 وي برگزاري موفق کنگره حوادث و بلايا و مديريت بحران را در سال گذشته از اقدامات موفق سازمان بسيج جامعه پزشکي دانست و ادامه داد: سند کنگره حوادث و بلايا يک سند راهبردي است که براي تحقق آن با جديت در حال پيگيري هستيم زيرا حوزه مديريت بحران نيازمند توجه جدي و مستمر است که بايد بيش از بيش به آن پرداخته شود.

 ** بسيج جامعه پزشکي چشم بيدار حوزه سلامت کشور است

 دکتر رئيس زاده در ادامه گفت: در سال ۹۲ کنگره سراسري جامعه پزشکي کشور را برگزار خواهيم کرد که تلاش مي شود تا بتوانيم اين کنگره را در خور نام شهداي جامعه پزشکي کشور برگزار کنيم.

وي به اجراي طرح بزرگ شهيد رهنمون اشاره کرد و يادآور شد: تا به حال ۷۵هزارنفر از اعضاي جامعه پزشکي را در قالب اين طرح و به شکل چهره به چهره جهت عضويت در طرح هاي خدمت رساني به محرومين ارتباط گرفتيم که تا کنون بالغ بر ۶۰ درصد از آنها براي همکاري با سازمان اعلام آمادگي کردند و استفاده از ظرفيت اين نيروها مي تواند تحول عظيمي را در خدمت رساني به مناطق محروم ايجاد کند.

 وي خاطر نشان کرد: يک بايگاني خوبي از چالشهاي سلامت کشور تهيه کرده ايم و اگر چالشهاي انگشت شمار باشند ولي سايه آنها بر سر نظام سلامت وجود دارد و وجود يک ساختار نظارتي قوي مي تواند در اين حوزه بسيار راهگشا و سازنده باشد.                                                                                                   

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.