شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۲۳۹ بار خوانده شده
ابراهیم مکی آبادی :

تحریمها ما را می سازد باعث استقلال بیشتر ما می شود

معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع) صبح امروز در حاشیه راهپیمایی روز استکبار ستیزی گفت: تحریمها ما را می سازد باعث استقلال بیشتر ما می شود .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام سجاد (ع) ؛ وی ادامه داد : وقتی ما فهمیده ایم انقلاب اسلامی به سود ماست و سود مند است به آن علاقه داریم .دوستی یا دشمنی نسبت به موضوعات اقتصادی و بعضی مشکلات آنها همه  تابع برداشت و تصور فرد از اقتصاد است . پس اگر برداشت او مثبت باشد ، بس همان اندازه احساسات مثبت به آن  پیدا می کند.

این مقام مسئول گفت : جوانان ایران بخوبی معنای چگونه صابر  باشیم را درک کرده اند. این حضور یعنی  این پیام که اگر انسانی باور کند که او و همه چیزهائی که به او تعلق دارد، از سوی خداست و همه  به سوی خدا برمی گردند، دیگر به راحتی روزگار ، دل نمی بندد و از سرد و گرم آن ، نا شکیب نمی گردد و اگر به فقر و بیماری و مرگ عزیزان و قحطی  و کسادی بازار و.... مبتلا شود همه را میدان آزمون و امتحان الهی می داند.

 جوان دانش آموز ایرانی می داند که اگر این استقامت ، صبر و پایداری نبود امروز  این آسایش را نداشت . این را دانش از اول انقلاب تاکنون با نثار بیش از ۳۶۰۰۰ هزار شهید دانش آموز ثابت نموده است ..

امروز با حضور در راهپیمائی ۱۳ آبان ماه در هرمزگان در کنار این دانش آموزان ، دانشجویان ، طلاب ، خواص ، عامه مردم  از صنف و قشرهای مختلف  هم ابراز رضایت از انتخاب دوست سی و چند ساله است ، هم حمایت ، هم برائت از کفار و استکبار جهانی آمریکا و بچه ناخلف در آستینش رژیم غاصب  صهیونیستی ، و هم ندای همیشگی  رهبرا تا خون در رگ ماست از کنار دریای خروشان همیشه نیلگون خلیج فارس جهت  انجام فرامین مطاع  ایشان را بر لب و در عمل اجرا می کنیم.

ابراهیم مکی ابادی در سئوال  درصد تاثیر گذاری دوستی و محبت  در بقاء انقلاب اسلامی گفت: گاهی یک دوست خوب باعث می شود راه صد ساله را یک شبه بپیماییم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی  به رهبری حضرت امام خمینی (ره ) این مسئله را برای ما حل نمود ، افزود : انقلاب دوست خوب ماست که ما را از بی راهه رفتن نجات می دهد.

معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع) در پاسخ به اینکه  چرا انقلاب رایک دوست خطاب می نمائید؟ گفت :چرا دوست نباشد؟ بهترین الگوی رفتاری برای هر انسان، کسی است که به او علاقه دارد. ما و امثال من که به لطف خدا در این کشور کم هم نیستیم هرچه داریم را فدای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کنیم

مکی آبادی اضافه کرد : بیش از ۷۵ میلیون در داخل کشور هستیم که البته ما دوستداران انقلاب در کشورهای دیگر را هم کم نداریم و این یک نشانه خوب است. نشانه ای خوب از وجود دوستان همین بیداری اسلامی است .

ابراهیم مکی آبادی تصریح کرد :  افزایش بیداری اسلامی، آمریکا و سردمداران شرق و غرب را به وحشت انداخته است و این خود گواه بر بزرگ شدن انقلاب اسلامی است.ت

وی تاکید کرد : ما ایران اسلامی را با حاکمیت ولایت مطلقه فقیه  دوست داریم و جان خود را برایش فدا می کنیم و با شرکت در این راهپیمائی داریم شکرانه نعمت بزرگ کشور و حاکمیت اسلامی در ایران را به جهان نشان می دهیم .

مکی ابادی ادامه داد: ما عملکرد انقلاب را قبول داریم ، می پسندیم و سعی می کنیم خود را با خواست انقلاب نزدیک و شبیه سازیم و این یعنی اینکه ما به اتقلاب خود علاقه داریم و تا پای جان از باور ها ، اعتقادات و اصولمان کوتاه نخواهیم آمد.

مکی ابادی تاثیر گذار بودن محبت و دوستی را چنین تفسیر نمود با بیان این مطلب که پس از اشتباهات خائنان دست نشانده رژیم پهلوی  که تا جائی که می توانستند سرمایه های این کشور را به تاراج و به جیب اربابان خود می ریختند اضافه نمود: ما بواسطه انقلاب عزت ، شرف ، عظمت و بزرگی پیدا نموده ایم از بردگی بیرون آمده ایم .

وی ادامه داد : مگر نشندیده اید داستانها و مثالهای اینچنینی را که می گویند : دوست تو همچون وصله ای برای پیراهن توست پس بنگر پیراهنت را با چه وصله می کنی  ، ما بواسطه انقلاب اسلامی خود را وصله کرده ایم . همان گونه که  بین وصله ، با خود لباس ، در رنگ و جنس باید همخوانی و جود دااشته باشد ،

معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع) افزود :  بین ما و دوستان مان هم باید سنخیت حاکم باشد، ما با غرب و شیاطین عالم هیچ سنخیتی نداریم . سنخیت ما فقط زیر پرچم  ولایت امیرالمومنین بودن است.

این مقام مسئول گفت : شما ببینید علماء بزرگان ما ، شهداء ما ، ۳۶۰۰۰ هزار شهید دانش آموز بدنبال این چنین دوست (انقلاب  مقتدر و عزتمند) بودند  پس ما باید سعی کنیم در حمایت و ارتقاء کشور با گوش جان سپردن به ندای ملکوتی رهبر فرزانه انقلاب این ستون استوار جهان اسلام یعنی حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) تلاش نمائیم .

مکی آبادی بیان کرد :ما لبیگ گوی رهبرمان هستیم . اما باید بدانیم این لبیگ گفتن  بدون تاوان هم نیست .در خط ثابت ماندن فداکاری و ایثار و صبر و شجاعت نیز می خواهد که ما به لطف خدا و عنایات ائمه طاهرین عاجزانه محتاجیم.

وی اظهار داشت : ما قدر صبر را می دانیم ، جایگاه صبر را می دانیم، صبر در برابر مصائب را با آن آشنائی داریم ، اما می دانیم با چاره اندیشی درست می شود برای هر مشکلی راهی پیدانمود.

معاون اجرایی سپاه امام سجاد (ع) گفت : حضور امروز ما فرصتی است برای مسئولین تا بتوانند  تصمیم های مناسبی در مورد شیوه مقابله در تحریمهایی که خروجی آن وحدت و یکپارچگی ما را بهمراه دارد .است.انتظار داریم با بهره گیری از اندیشه صحیح و مشورت با صاحبان رای و تفکر  سربلند از مشکلات بیرون بیائیم.

 

سرهنگ مکی آبادی افزود : ما به کشورمان علاقه داریم ، ریشه علایق ، احساسات و عواطف  آدمی است و آن هم در تفکرات و اعتقادات اوست.

مکی ابادی با اشاره به جمعیت پر شور و نشاط مردم در راهپیمائی گفت : این حضور به استکبار خواهد گفت اگر دست از پا خطا کند امیدی برای وجود در روی زمین نباید داشته باشد.

مکی ابادی نسبت به اهمیت حفظ و نگهداری از انقلاب گفت : باید از جایگاه علمی ، فرهنگی ، معنوی ، اجتماعی ، سیاسی ، و نظامی و اقتصادی حراست و پشتیبانی نمائیم . این ها همه نیاز به نگهداری دارد فلذا دوست بدست آمده هم که با نثار خون شهداء زیادی ، ایثار گری جانبازان و رزمندگان و... بدست آمده هم با حسن رابطه ، محبت نمودن و حفظ روابط باید نگهداری شود.

وی حضور امروز ما حفظ روابط با نظام و رهبری و نشانه محبت و دوست داشتن دو طرفه  ما و انقلاب دانست و اظهار داشت : جوانان  هرمزگانی شکر گذار نعمت رهبری و انقلاب هستند .

شکر نعمت  نعمتت افزون کند –کفر نعمت از کفت بیرون کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.