شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
این مطلب ۳۸ بار خوانده شده
مهدی حسینی

از جنایت خلقی ها تا حمایت آمریکا !

چشمک دوباره آمریکا به مجاهدین خلق
نسخه مناسب چاپ

یکی از خبرهایی که در چند روز اخیر افکار عمومی را تحت تاثیر قرار داده  تصمیم آمریکا به حذف نام فرقه مجاهدین خلق از لیست گروههای تروریستی است.تصمیمی که از سوی دو مقام آمریکایی ابتدا اعلام شد وسپس از سوی هیلاری کلینتون به طور تلویحی مورد تایید قرار گرفت.

دراین میان تلویزیون این فرقه از همان روزی که این خبر منتشر شد با پخش بیانیه های متوالی از مسعود رجوی به نوعی این خبر را جشن گرفته است.خبری که هنوز برای جامعه ایران باورکردنی نیست .

بسیاری از شهروندان ایرانی با اشاره به اینکه هنوز صحنه های انداختن نارنجک در مکانهای عمومی توسط مجاهدین خلق در سالهای اول انقلاب ویا سوزاندن بدن افراد عادی در خانه های تیمی وحمله به شهروندان تنها به صرف ظاهرشان را فراموش نمی کنند این اقدام آمریکا را عجیب وغریب وغیرانسانی می دانند.

رسوایی اقتصادی در پس رسوایی سیاسی

فرهاد طاعتی،استاد دانشگاه،دراین باره با اشاره به رسوایی های متعدد سناتورهای آمریکا در بحث دریافت پولهای کلان ازسوی گروه مجاهدین خلق می گوید:شاید اتفاق اخیری که در مورد گروه مجاهدین خلق رخ داده است را بتوان یکی از بزرگترین رسوایی های حقوق بشری سنای آمریکا دانست.چرا که علاوه براین سناتورها مقامات ارشدی همچون جان بولتون هم با دریافت چنین پولی از یکی دوسال پیش پروسه خروج مجاهدین را به اجرا درآوردند.درواقع این حرکت آنها خارج از عرفهای سیاسی ودقیقا به مثابه یک قرار داد بود که برای انجام کاری طی یک پروسه صورت گرفت.

دراین بین علاوه بر صحبتهای طاعتی چندی پیش مریم سنجانی از اعضای ارشد مجاهدین که از کمپ اشرف  گریخته است صحبتهای تکان دهنده ای درباره وضعیت داخلی کمپ بیان کرد که نشان از نقض گسترده حقوق بشر در این فرقه دارد.

سنجانی در کنفرانس مطبوعاتی در بغداد به این موضوع اشاره می کند که طی ۲۵ سال گذشته 

 اعضای پادگان اشرف از اولیه ترین حقوق انسانی که در تمامی کشورهای جهان و مجامع بین المللی برسمیت شناخته شده محروم هستند.او درادامه می گوید:علیرغم تبلیغات شدید سازمان مجاهدین خلق برای آزادی و آزادی خواهی و علیرغم اینکه آنها به شدت از حربه عدالت خواهی و حقوق بشر در مجامع بین المللی سو استفاده میکنند، در تشکیلات این سازمان همواره بصورت بسیار پیچیده و همین

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.