شعار سال

اخبار فرماندهی سپاه

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع فعالین فرهنگی ابوموسی گفت:یکی از مولفه های اصلی قدرت
سردار ترابی با بیان اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم از وظایف سپاه است ،افزود : ۲۱ پزشک متخصص بسیجی ب
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دوره سربازی فرصتی برای رشد و بالندگی و کسب مهارت و توان
سردار ترابی گفت:آشوب و فتنه های اخیر در بعضی از شهرهای کشور با بصیرت مردم در نطفه خفه شد.
سردار ترابی با بیان اینکه دشمن از اتحاد مسلمانان جهان می ترسد گفت: اتحاد مردم شیعه و سنی در استان
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۰
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: طرح تحول محلات در سال ۹۶ در تمامی شهرستان‌های هرمزگان اجرا خواهد شد و همه فعالیت‌های این طرح بزرگ در مساجد انجام می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان از برگزاری آیین تشییع پیکرهای پاک و مطهر ۲۵ شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در این استان خبرداد.
۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۲
نماینده ولی فقیه در سپاه:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما این ظرفیت را داریم تمدن بزرگ اسلامی را که حاکمان نالایق رو به نابودی کشاندند، دوباره زنده کرده و اسلام ناب را در مقابل تفکرات مضر عرضه کنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۸
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی میناب خبر داد:
مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی میناب از اعزام تیم پزشکی برای ویزیت رایگان در مناطق کمتربرخوردار سنی نشین بندر کرگان خبرداد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۷
رهبرانقلاب، در دیدار مردم آذربایجان شرقی:
رهبرانقلاب، در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً ۲۲بهمن امسال در سرتاسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود. بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۸
مسئول بسیج طلاب استان هرمزگان:
حجت الاسلام والمسلمین برزگرپور، گفت: یکی از ماموریت های اصلی روحانیت ارتقاع و تقویت اعتقادات و باورهای دینی مردم می باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱
سردار سلیمانی:
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: قصاص خون شهید "عماد مغنیه" شلیک یک موشک نیست برچیدن و بنیان کندن رژیم کودک کش صهیونیستی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۱
چهارمین یادواره شهدای روحانی شهرستان بندرعباس در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۷
جانشین فرمانده کل سپاه:
سردار سلامی گفت: اقتدار به وجود آمده در ایران محصول وابستگی به بیگانگان نیست، بلکه ثروتی درونی و جوشیده از درون ذهن جوانان متفکر و مجاهد ما است .
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۷:۳۹
رئیس تربیت بدنی بسیج سپاه میناب از برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال با شرکت شش تیم از حوزه های مقاومت بسیج در سالن ورزشی ۹دی سپاه میناب خبرداد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۸
سرلشکر صفوی:
سرلشکر صفوی گفت: با اطمینان بشارت می‌دهم که با گذشت زمان منحنی عمر آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به زوال رفته و منحنی اقتدار انقلاب اسلامی رو به صعود است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۸
معاون عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه:
معاون عقیدتی سیاسی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان هرمزگان گفت: خون شهدا نظام و انقلاب را قدرتی بخشیده که در این برهه از تاریخ آمریکا و نوکرانشان از قدرت ایران اسلامی تحقیر و مستاصل شده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۶
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان:
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: این جمعیت پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باز هم مشت محکمی بر دهان دشمنان و استکبارگران جهانی زد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب :
حجت الاسلام نعیم اربابی گفت: امروز کشورمان به ابرقدرتی بزرگ در منطقه تبدیل شده است، به گونه ای که بدون حضور ایران معادلات سیاسی منطقه حل و فصل نمی شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۴
بیانیه سپاه به مناسبت ۲۲ بهمن ماه؛
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صحنه امروز منطقه را عرصه نمایش ظلم‌ستیزی، توانایی و اراده نظام و ملت ایران برای صیانت از مقاومت اسلامی و اثبات خواستن و توانستن جمهوری اسلامی و ناتوانی و ناکامی آمریکا دانست.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۸
مسئول بازرسی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:دستاوردهای بزرگ عملیات والفجر ۸ در ۲۰ بهمن، یک ویژگی را برای همه فرماندهان و رزمندگان عیان کرد که به زبان ساده آن را اصول حفاظتی می نامیدند و به همین سبب به نام روز حفاظت اطلاعات در سپاه نامگذاری شد.

صفحات